Newsello.pl

Aplikacja do samodzielnej wyceny tatuażu - poznaj Time4Tattoo

Czy mogę poznać ostateczną kwotę tatuażu jeszcze przed zabiegiem? Jakie ma prawa klient salonu tatuażu? Co w przypadku gdy tatuaż odbiega od pierwotnych ustaleń? Skorzystaj z aplikacji Time4Tattoo i już dziś znajdź odpowiedzi na te i inne pytania.
Time4Tattoo
Time4Tattoo

Aplikacja Time4Tattoo jest intuicyjnym i prostym w obsłudze narzędziem do samodzielnego wyceniania tatuażu. Użytkownik może to zrobić w dowolnej chwili, bezpłatnie, bez zobowiązań i ile razy chce, bez żadnych ograniczeń. Dzięki temu ma porównanie cenowe z innymi studiami tatuażu i może świadomie podjąć decyzję.

Dodatkowo, aplikacja Time4Tattooo została wzbogacona o moduł zwierający zestaw praw przysługujących osobom zainteresowanym wykonaniem tatuażu. Dzięki temu każdy może się dowiedzieć m.in. co zrobić gdy tatuaż odbiega od ustaleń z tatuatorem, na co zwracać uwagę w kwestiach kontroli higieny podczas zabiegu oraz o tym, że w cenę zabiegu powinno być wliczone prawo do bezpłatnej korekty.

- Kiedy pracowaliśmy nad aplikacją zależało nam na tym, żeby ustandaryzować kwestie wyceny tatuażu. Ta branża jest jedną z ostatnich gdzie końcowa cena nie jest zależna od jasnych, wcześniej sformułowanych wytycznych, ale od czynnika ludzkiego, który jak wiadomo jest zawodny. Uważamy, że klient nie powinien być obciążany kwestiami, na jakie nie ma wpływu i nie powinien być zaskoczony ostateczną ceną. Dodatkowo, zależy nam na tym, żeby kwestia praw konsumenckich była znana wszystkim osobom decydującym się na ten zabieg. Dzięki temu będzie mniej osób, które zamiast cieszyć się swoim wymarzonym tatuażem, czują się skrzywdzeni bądź oszukani. – mówi Patryk Walęga, współtwórca aplikacji i założyciel studia TIME4TATTOO.

Aplikacja wylicza wartość tatuażu na podstawie czterech zmiennych: wielkości, umiejscowienia, kolorystyki i stopnia skomplikowania tatuażu. Jasna obsługa oraz nowoczesny layout pozwala każdemu intuicyjnie poruszać się po interesującej go tematyce. Zainteresowani mogą także zapoznać z najnowszymi promocjami obowiązującymi w studiu tatuażu artystycznego TIME4TATTOO.

Aplikacja Time4Tattoo została stworzona na zlecenie studia tatuażu artystycznego TIME4TATTOO. Jej celem jest popularyzacja oraz zwiększenie dostępności do tej dziedziny sztuki, jaką reprezentuje tatuaż.

Aplikacja jest obsługiwana przez urządzenia z systemem Android. Dostępna jest w App Store pod linkiem https://play.google.com/store/apps/details?id=io.cordova.myapp858374

Więcej informacji na: www.time4tattoo.pl

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również