Newsello.pl

„East meets West” – studenci ramie w ramie z branżowymi gigantami

To już 9. edycja tej niezwykłej konferencji organizowanej przez AGH UST SPE Student Chapter. I tym razem nie zabraknie delegacji z całego świata, oraz wyjątkowych konkursów!
„East meets West” – studenci ramie w ramie z branżowymi gigantami [fot. materiały prasowe]
„East meets West” – studenci ramie w ramie z branżowymi gigantami [fot. materiały prasowe]

O wydarzeniu

Od 10 do 12 kwietnia odbywa się dziewiąta edycja kongersu „East meets West”. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do uczestniczenia w największym wydarzeniu organizowanym przez AGH UST SPE Student Chapter. Kongres odbywa się w murach Akademii Górniczo-Hutniczej w budynku U-2. W czasie konferencji odbędą się trzy konkursy:

  • konkurs referatów (SPC);
  • konkurs plakatów;
  • europejskie kwalifikacje w quizowym konkursie „PetroBowl”.

Dzięki pracy studentów. konferencja gromadzi setki delegatów z uczelni, oraz firm z całego świata. Co roku udział biorą międzynarodowe firmy takie jak: Schlumberger, National Oilwell Varco, czy MOL. Organizatorom bardzo zależy nam na kontynuowaniu głównej idei konferencji, jaką jest jednoczenie branżowych firm z młodymi i utalentowanymi studentami z całego świata. „East meets West” jest największą studencką konferencją w Europie i z każdym rokiem promuje ideę jednoczenia się wśród coraz szerszego grona odbiorców.

Jak wziąć udział?

Rejestracja jest ciągle otwarta! Zarejestruj się na stronie www.confitour.com i dołącz do ambitnego grona ludzi z branży naftowo-gazowniczej. Zajrzyj na stronę www.emwcongress.org i dowiedz się więcej na temat wydarzenia.

Do zobaczenia w Krakowie!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również