Newsello.pl

Europosłanka Róża Thun mobilizuje we Wrocławiu do poparcia Trzeciej Drogi [FOTO]

13 maja 2024 w trakcie spotkania we Wrocławiu, Róża Thun, czołowa postać Trzeciej Drogi w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, przekonywała do wsparcia.
Róża Thun Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl
Róża Thun Fot: Krzysztof Zatycki/newsello.pl

Zobacz zdjęcia z konferencji >>

Europosłanka Róża Thun, czołowa postać Trzeciej Drogi w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego, odwiedziła Wrocław, aby zachęcić mieszkańców do poparcia tej koalicji. Thun, która jest jedynką na liście Trzeciej Drogi, spotkała się z wyborcami, podkreślając swoje dotychczasowe dokonania i przyszłe cele.

Wszyscy jesteśmy częścią Europy:

W trakcie swojego wystąpienia w stolicy Dolnego Śląska Thun podkreślała znaczenie aktywnego udziału obywateli w procesie wyborczym.

"Wszyscy jesteśmy częścią tej Europy, więc ważne jest, abyśmy mieli wpływ na to, jak jest ona kształtowana" - mówiła Thun.

"Wierzę w potrzebę reprezentowania obywateli Europy na szczeblu unijnym, dlatego zachęcam do poparcia Trzeciej Drogi w nadchodzących wyborach" - dodała.

Thun skupiła się również na swojej dotychczasowej pracy, szczególnie na walce z dominacją wielkich korporacji. "Zamierzam kontynuować w kolejnej kadencji moją walkę z wielkimi korporacjami" - zadeklarowała. "Skutecznie współtworzyłam oraz wyegzekwowałam prawo takie, by te korporacje myślały nie tylko o sobie, ale również o konsumentach, czyli po prostu o nas wszystkich, o obywatelach całej Unii Europejskiej" - podkreśliła.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się za kilka tygodni, a Trzecia Droga stara się zdobyć jak największe poparcie, aby móc reprezentować interesy obywateli Europy w instytucjach unijnych. Europosłanka Róża Thun i pozostali kandydaci koalicji są gotowi do walki o lepszą przyszłość dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej.

ip
Fot: Krzysztof Zatycki 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również