Newsello.pl

FILM VIDEO FOTO już po raz dziewiętnasty!

W terminie 7 - 9 kwietnia 2016 jak co roku Łódź stanie się stolicą fotografii i filmowania.
fvf / fot. ip
fvf / fot. ip

Przez 3 dni swoje święto będą mieli wszyscy ci, których pasją jest uwiecznianie rzeczywistości w kadrze zdjęciowym i filmowym. Targi FILM VIDEO FOTO są największą imprezą wystawienniczą branży w Europie Środkowo-Wschodniej. Przyszłoroczna edycja wydarzenia stworzy niepowtarzalną okazję poznania nowości oferowanych przez polskich i światowych producentów, dystrybutorów sprzętu i usługodawców.

Na odwiedzających czekać będą nowości z branży oraz atrakcyjny program imprez towarzyszących. Termin najbliższej edycji warto zatem już dzisiaj wpisać do kalendarza obowiązkowych wydarzeń roku 2016.

Jak co roku podczas FILM VIDEO FOTO będziemy mogli zapoznać się z nowymi produktami i technologiami z zakresu fotografii, filmu, cyfrowej obróbki obrazu i postprodukcji. Nowością przyszłorocznej edycji targów będą technologie multimedialne - wystawcy zaprezentują multimedialne urządzenia mobilne, multimedialne centra rozrywki oraz urządzenia i rozwiązania z zakresu digital singage.
Targi FILM VIDEO FOTO są miejscem prezentacji nowości i nowinek technologicznych ale także platformą wymiany wiedzy i doświadczeń, które niekoniecznie dostępne są w Internecie. Impreza będzie obfitowała w urozmaicony program warsztatów i seminariów skierowany zarówno dla profesjonalistów, jak i hobbystów i amatorów. Nie zabraknie również wystaw zdjęć i spotkań ze znanymi fotografami podczas których dzielić się będą z publicznością swoimi umiejętnościami i doświadczeniami.

Z myślą o miłośnikach fotografowania prowadzony jest czteroetapowy konkurs fotograficzny „Metamorfozy Łodzi w czterech porach roku” o tytuł GRAND PRIX FILM VIDEO FOTO. Wystawcy zaś konkurować będą w Konkursie o Złoty Medal FVF na najlepszy produkt prezentowany podczas Targów.

Podobnie jak w latach ubiegłych pierwszy dzień imprezy przeznaczony będzie wyłącznie dla przedstawicieli branży na spotkania B2B.

Spotkajmy się w Łodzi na Targach FILM VIDEO FOTO 2016!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również