Newsello.pl

Kibice Lecha Poznań wyrażają dezaprobatę: Transparent "Wstyd" po przegranej [FOTO]

12 maja 2024 roku Legia Warszawa odniosła zwycięstwo nad Lechem Poznań, wygrywając 2:1 w meczu 32. kolejki piłkarskiej ekstraklasy.
Lech Fot: Tomasz Kłuczyński
Lech Fot: Tomasz Kłuczyński

Zobacz zdjęcia z meczu>>

Spotkanie to było nie tylko sportowym widowiskiem, ale również momentem, w którym kibice Lecha wyrazili swoje zdanie na temat gry swojej drużyny.

W pierwszej połowie meczu Kolejorz popełnił dwie bramki samobójcze, co dało Legii przewagę i zilustrowało reakcje kibiców na stadionie. Ponad 40 tysięcy osób zgromadziło się na stadionie przy ulicy Bułgarskiej, by śledzić starcie Lecha Poznań z Legią Warszawa.

Kibice wypowiedzieli się o grze drużyny: 

Jednym z najbardziej widocznych elementów tej kibicowskiej oprawy był duży transparent z napisem "Wstyd", który został rozwieszony przez część fanów Lecha. Ten gest stanowił wyraz dezaprobaty wobec słabej gry swojej drużyny i porażki na własnym boisku.

Mimo trudnej sytuacji na boisku, kibice Lecha pozostali wierni swojej drużynie, dopingując ją przez całe spotkanie. Jednakże transparent "Wstyd" jasno pokazał, że niektórzy z nich nie zostawili suchej nitki na zawodnikach po rozczarowującym występie.

Po meczu trener i zawodnicy Lecha Poznań z pewnością będą musieli zmierzyć się z krytyką i oczekiwaniami swoich fanów. Transparent "Wstyd" stanowił wyraźne przesłanie, że kibice oczekują lepszych wyników i zaangażowania od swojej drużyny.

 ip
Fot: Tomasz Kłuczyński

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Galerie zdjęć

Warto przeczytać

Zobacz również