Newsello.pl

Magnolia Park na lato. Trzy powody, dla których warto tu być w sobotę

Zawody sportowe z atrakcyjnymi nagrodami, rozgrywki w minigolfa, zbiórki krwi. Zbliżające się wakacje w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku będą obfitowały w wiele atrakcji. Początek już w tę sobotę. Wstęp wolny.
Magnolia Park na lato. Trzy powody, dla których warto tu być w sobotę
Magnolia Park na lato. Trzy powody, dla których warto tu być w sobotę

Zawody o puchar Magnolia Park
Najbliższe tygodnie w Magnolia Park upłyną pod znakiem licznych wydarzeń sportowych. Cykl wakacyjnych imprez rozpocznie się w sobotę o godzinie 11.00. Na dobry początek czeka nas pierwsza edycja Magnolia Workout Cup. Zawodnicy będą rywalizowali na siłowni do Street Workoutu o Karty Podarunkowe Magnolia Park, które stwarzają nieograniczone możliwości robienia zakupów w największej galerii handlowej na Dolnym Śląsku. Na wszystkich zawodników czekają vouchery od partnera wydarzenia – restauracji Burger King. Nie zabraknie atrakcji dla klientów-kibiców. Najlepsi zawodnicy w Polsce pokażą im swoje umiejętności, udzielą cennych wskazówek, a najbardziej aktywnych nagrodzą Kartami Podarunkowymi oraz licznymi upominkami.

- W tegoroczne wakacje chcemy zachęcić do aktywnego wypoczynku. Doświadczenia związane z naszą siłownią na świeżym powietrzu oraz wielofunkcyjnym boiskiem pokazują, że proste dyscypliny mogą przekładać się na imponujące rezultaty fizyczne, a przy tym stają się pasją dla młodzieży, która poświęca czas na wartościowe zajęcia – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. - Zapraszamy wszystkich, którzy uprawiają aktywność fizyczną oraz tych, którzy chcieliby ją rozpocząć, ale nie wiedzą jak – dodaje.

W następnych tygodniach w Magnolia Park odbędą się kolejne otwarte zawody sportowe. W lipcu w galeria handlowa zorganizuje turniej w streetballu, czyli w dyscyplinie, która jest uliczną odmianą koszykówki. Z kolei w sierpniu odbędzie się druga edycja Magnolia Workout Cup.

Wielkie otwarcie pola do minigolfa
Przez całe wakacje do dyspozycji klientów Magnolia Park będzie jeszcze jedna atrakcja sportowa - pole do minigolfa. Obiekt z osiemnastoma dołkami zostanie otwarty już w sobotę na placu przed galerią handlową.

- Mieszkańcy Wrocławia i okolic będą mogli bezpłatnie poznać tajniki dyscypliny sportowej, która w ostatnich latach zyskuje coraz większe grono zwolenników. Wystarczy, że zrobią zakupy w Magnolia Park za przynajmniej 50 zł i okażą paragon – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park.

Zasady gry są bardzo proste – należy jak najmniejszą liczbą uderzeń doprowadzić piłeczkę do dołka. W grze może uczestniczyć od dwóch do sześciu osób. Każdy z zawodników ma dziesięć prób przy każdym z osiemnastu dołków. Za każdą otrzymuje jeden punkt. Turniej wygrywa ten, kto uzyska najmniejszą liczbę punktów na wszystkich stacjach.

Oddaj krew, uratuj życie
Wakacje w Magnolia Park stworzą również okazję do wykonania szlachetnego gestu. Galeria handlowa, wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa we Wrocławiu, zorganizuje zbiórki krwi, która trafi do wrocławskich szpitali.

Zawsze chętnie wspieramy inicjatywy, które pomagają innym ludziom – mówi Tomasz Waszkiewicz, dyrektor Magnolia Park. – Dlatego podjęliśmy stałą współpracę z RCKiK. Od czerwca do sierpnia wspólnie zorganizujemy trzy zbiórki – najbliższa okazja już 18 czerwca, podczas Krwiobiegu 2016, a kolejne 8 lipca i 27 sierpnia.

Dotychczas, podczas trzech tegoroczny zbiórek krwi w Magnolia Park, udało się zebrać aż 150 litrów krwi. Organizatorzy spodziewają się dużego zainteresowania również w wakacje. 18 czerwca dawcy będą mogli się rejestrować w godzinach 12.00-16.30 w mobilnym punkcie poboru krwi, który będzie czekał przed głównym wejściem od strony ulicy Legnickiej. Na miejscu zostaną przeprowadzone ankiety i rutynowe badania potwierdzające zdrowie ochotnika. Uczestnik musi mieć przy sobie ważny dowód tożsamości i być po lekkim posiłku.

http://www.magnoliapark.pl/?q=wydarzenia/18vi-magnolia-workout-cup

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

myszojeleń (materiały prasowe)

Nowy myszojeleń w łódzkim Zoo

Newsy
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 13:24
W łódzkim Zoo na świat przyszła samica myszojelenia. Urodziła się 23 lutego 2021.

Zobacz również