Newsello.pl

Marcin Prokop opowie o tym, jak mówić, aby nas słuchano!

Chcesz lepiej wypadać na wystąpieniach publicznych? Pragniesz, aby twoje słowa porywały tłumy? Dobrze trafiłeś! Dowiedz się więcej o warsztatach prowadzonych przez prawdziwego telewizyjnego weterana!
Marcin Prokop opowie o tym, jak mówić, aby nas słuchano! [fot. materiały prasowe]
Marcin Prokop opowie o tym, jak mówić, aby nas słuchano! [fot. materiały prasowe]

O wydarzeniu

Jak mówić, żeby ludzie chcieli tego słuchać? Jak czynić sobie scenę poddaną? Jak sprawić, żeby na widok mikrofonu i publiczności nie opanowywał nas stres, drżenie i wielka trema? Te oraz wiele innych wątpliwości dotyczących wystąpień publicznych i autoprezentacji zostanie rozwianych podczas sobotnich warsztatów z Marcinem Prokopem.

Już 14 kwietnia przy ulicy Tęczowej 57 w nowo powstałej przestrzeni Warsztaty Cooltury odbędzie się szkolenie medialne z uznanym i cenionym dziennikarzem i konferansjerem. Laureatem nagrody Wiktora w kategorii Osobowość Medialna – Marcinem Prokopem. Posiada on doświadczenie praktyczne, poparte kilkunastoma latami pracy z mediami, jak i teoretyczne zdobyte podczas warsztatów prowadzonych przez wybitnych specjalistów z zakresu psychologii, logopedii czy aktorstwa scenicznego.

Podczas sobotnich warsztatów uczestnicy będą mogli dowiedzieć się jak poradzić sobie ze stresem oraz czemu mowa ciała jest tak ważna. Oprócz tego, będzie też okazja na wzięcie udziału w ćwiczeniach dykcyjnych, a posiadacze biletów VIP będą pracować z kamerą, nauczą się właściwej pracy z mikrofonem i nagłośnieniem.

Jeśli zatem jesteś tuż przed ważną rozmową kwalifikacyjną lub Twoja praca związana jest z częstymi wystąpieniami, prezentacjami lub prelekcjami, to warsztaty z Marcinem Prokopem są właśnie dla Ciebie. Pozwolą one na pozyskanie wiedzy na temat efektywnej prezentacji oferty własnej osoby lub uzupełnią zdobyte do tej pory doświadczenie.

Warsztaty przeznaczone są dla studentów, menadżerów, osób, których narzędziem pracy jest głos, członków zarządów, rzeczników prasowych i wszystkich, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje i zdobyć nową wiedzę z zakresu wystąpień publicznych i autoprezentacji.

WARSZTATY MEDIALNE Z MARCINEM PROKOPEM

Warsztaty Cooltury, ul. Tęczowa 57 , Wrocław

Więcej na: www.warsztatycooltury.pl

Polecamy!

Marcin Prokop – Warsztaty Cooltury

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również