Newsello.pl

Matcha Green Tea Latte w Starbucks - musisz tego spróbować!

Intensywny smak, pobudzająca moc zielonej herbaty i intrygujący kolor – to tylko kilka powodów, dla których warto spróbować nowości dostępnych w Starbucks.
Matcha Green Tea Latte
Matcha Green Tea Latte

Przygotowane na bazie zielonej herbaty Matcha napoje, w ciągu kilku ostatnich lat podbiły kubki smakowe miłośników herbaty. Od teraz Matcha Green Tea Latte po raz pierwszy dostępna jest także w Polsce, tylko w kawiarniach Starbucks!

Moc zielonej herbaty
Matcha Green Tea Latte to napój przygotowany na bazie cenionej na całym świecie zielonej herbaty Matcha. To właśnie jej zielony ekstrakt stanowi o wyjątkowych właściwościach tej nowości. Odpręża pozwala rozjaśnić umysł oraz dodaje energii i wprawia w świetny nastrój na cały dzień.

Prawdziwie zielona latte!
Jeśli lubisz odkrywać nowe smaki - czas by spróbować Matcha Green Tea Latte. Nietuzinkowy i intensywny smak herbaty Matcha, a do tego delikatne spienione mleko powoduje, że napój to idealna propozycja dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. W ofercie Starbucks dostępna są także dwie inne pozycje przygotowywane na bazie herbaty Matcha: Matcha Citrus Mint Green Tea Latte oraz Matcha Green Tea Cream Frappuccino.

Wybierz swój smak i osiągnij stan Teavana!
W tym roku po praz pierwszy w Polsce miłośnicy herbaty będą mogli spróbować popularnej na całym świecie herbaty najwyższej jakości – Teavana. Te wyjątkowe gatunki herbat z różnych regionów świata będzie można kupić już od początku października w Starbucks. - Każda z dostępnych u nas herbat Teavana to mieszanka składników najwyższej jakości. O ich unikalnym smaku decyduje blisko 400 rozmaitych roślinnych komponentów – mówi Aleksandra Stępień, Coffee Master Starbucks. Wśród dostępnych rodzajów goście znajdą ofertę herbat czarnych, zielonych, białych a także ziołowych. Wszystkie o intensywnych, wyjątkowych smakach.

Ceny:
Matcha Green Tea Latte
Tall – 13,95 zł
Grande – 15,95 zł
Venti – 17,95 zł

Matcha Citrus Mint Green Tea Latte
Tall – 14,95 zł
Grande – 16,95 zł
Venti – 18,95 zł

Matcha Green Tea Cream Frappuccino
Tall – 14,95 zł
Grande – 16,95 zł
Venti – 18,95 zł

Filiżanka dowolnej herbaty Teavana – od 8,95 zł
12 saszetek dowolnej herbaty Teavana – 28 zł

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Opieka nad zwierzętami ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Ochrona zwierząt ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Newsy
poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:12
Życie i przyszłość człowieka jako gatunku zależy w dużym stopniu od tego jak traktuje on środowisko naturalne, w tym zwierzęta. Dlatego tak ważna jest zarówno zmiana postaw dorosłych, jak też edukacja przyszłych pokoleń.
Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie! [fot. ip]

Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie!

Newsy
wtorek, 13 lutego 2018, 10:42
Kawa to dla wielu osób nie tylko sam napój – to też całe spektrum emocji, jakie towarzyszą jej piciu! Dlatego też, po raz kolejny, Costa Coffee wychodzi na przeciw wymaganiom i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników dobrej kawy!

Zobacz również