Newsello.pl

Mazowieckie Forum Podatkowe – już wkrótce rusza pierwsza edycja!

Jak to powiedział Benjamin Franklin – "Pewne są tylko śmierć i podatki". Oto okazja, by zrozumieć najnowsze zmiany w systemie podatkowym!
Mazowieckie Forum Podatkowe – już wkrótce rusza pierwsza edycja! [fot. materiały prasowe]
Mazowieckie Forum Podatkowe – już wkrótce rusza pierwsza edycja! [fot. materiały prasowe]

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Warszawa serdecznie zaprasza na pierwszą edycję Mazowieckiego Forum Podatkowego, podczas której będziecie mieli możliwość zagłębienia się w świat podatków. Konferencja odbędzie się w 9 kwietnia 2018 roku w Warszawie.

Co na Was czeka?

Nadchodząca edycja zostanie poświęcona zmianom w ordynacji podatkowej ostatnich kilkunastu miesięcy. Wydarzenie składać się będzie z 3 paneli wykładowych, podczas których specjaliści z zakresu cyfryzacji, finansów publicznych oraz biznesu przedstawią wprowadzone zmiany i opiszą ich oddziaływanie na rzeczywistość. Szczególna uwaga skupiona zostanie na genezie i funkcjonowaniu instytucji Jednolitego Pliku Kontrolnego, dzieleniu źródeł przychodów oraz tzw. split payment.

Jak wziąć udział?

Wkrótce ruszy wydarzenie na Facebooku, gdzie będzie można znaleźć więcej informacji nt. Mazowieckiego Forum Podatkowego. Tymczasem, aby nie przegapić wydarzenia zachęcamy do śledzenia fanpage’u ELSA Warszawa na Facebooku: https://www.facebook.com/elsawarszawa/

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również