Newsello.pl

Międzynarodowy dzień szczęścia – recepty na szczęście z całego świata

Z okazji tego wyjątkowego święta, HomeToGO przygotowało wyjątkową infografikę, która pozwoli się wam zapoznać z metodami wykorzystywanymi na całym świecie, by być szczęśliwymi!
Międzynarodowy dzień szczęścia – recepty na szczęście z całego świata [fot. Pixabay]
Międzynarodowy dzień szczęścia – recepty na szczęście z całego świata [fot. Pixabay]

20 marca każdego roku obchodzimy Międzynarodowy Dzień Szczęścia. Z tej okazji, największa na świecie porównywarka obiektów noclegowych HomeToGo, przyjrzała się praktykowanym przez lata na całym świecie sposobom, aby osiągnąć szczęście, a całość zaprezentowała na naprawdę niesamowitej infografice.

Sprawa polska

Zanim jednak przejdziemy do egzotycznych rozwiązań, zastanówmy się chwilę – co przynosi szczęście nam w Polsce? Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło, że nie posiadamy bezpośredniej okazji do osiągnięcia tego stanu… Być może dlatego, że kult szczęścia został zaszczepiony w naszej codzienności?

Czym innym w końcu może być szczęście jeżeli nie wspólnie spędzony czas z rodziną i przyjaciółmi – wspólne posiłki, spotkania, uśmiechy i wspólne zabawy przy każdej okazji, jaka wyda się odpowiednia… Może się to wydać przesadzone, ale wygląda na to, że polską receptą na szczęście, jest po prostu bycie szczęśliwym wspólnie, razem z innymi!

No dobrze, teraz przyszedł czas zobaczyć, jak szczęście osiągają w reszcie świata: Od Egiptu po Szwecję przez Chiny i Hiszpanię, oto recepty na szczęście, które łatwo wprowadzić w życie już dziś!

Szczęście na świecie – infografika

fot. HomeToGo

Szczęśliwego dnia szczęścia!

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Przedmieście Oławskie w trakcie rewitalizacji [fot. materiały prasowe]

Przedmieście Oławskie w trakcie rewitalizacji

Newsy
czwartek, 26 kwietnia 2018, 11:29
Dowiedz się więcej o zielonej oazie, która powstaje we Wrocławiu. Liczne atrakcje dla rodzin i znajomych pragnących spędzić czas na świeżym powietrzu... Szykuje się coś wielkiego!

Zobacz również