Newsello.pl

Nadchodzi aplikacja, dzięki której poznasz historię Warszawy

Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości to wielkie wydarzenie, które będzie świetna okazją by przypomnieć sobie naszą historię... tym razem, dzięki nowoczesnej technologii!
Nadchodzi aplikacja, dzięki której poznasz historię Warszawy [fot. materiały prasowe]
Nadchodzi aplikacja, dzięki której poznasz historię Warszawy [fot. materiały prasowe]

Wrocławska agencja interaktywna Me & My Friends przygotowuje kolejny wielki projekt! Tym razem chodzi o specjalną historyczną aplikację, przygotowywaną na stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Nad zawartością merytoryczną informacji, które będziemy mogli poznać za pośrednictwem aplikacji, czuwa Dom Spotkań z Historią. Agencja odpowiada za stworzenie i kompleksowe wdrożenie aplikacji, która będzie swoistego rodzaju przewodnikiem po historycznej Warszawie. Ma ona wskazywać ważne punkty na mapie miasta, a także udostępniać informacje, łamigłówki i gry związane z niepodległością. Ważnym elementem aplikacji będzie także wykaz postaci, które odegrały kluczową rolę w tym ważnym dla Polski okresie.

Aplikacja powstanie we współpracy z Domem Spotkań z Historią, który działa jako instytucja kultury miasta st. Warszawy. Zajmuje się przede wszystkim krzewieniem historii Polski i Europy Środkowo-Wschodniej w XX wieku.

Po stronie agencji działania koordynuje Olga Hołowiecka, Account Manager w Grupie Me & My Friends. Współpracę nawiązano w wyniku konkursu ofert.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

myszojeleń (materiały prasowe)

Nowy myszojeleń w łódzkim Zoo

Newsy
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 13:24
W łódzkim Zoo na świat przyszła samica myszojelenia. Urodziła się 23 lutego 2021.

Zobacz również