Newsello.pl

Nagrody Top Restauracje 2017 – Zagłosuj na swoją ulubioną restaurację i zgarnij nagrody!

Coraz częściej zamawiamy jedzenie przez internet, nie raz od tych samych dostawców… Oto możliwość, by się im odwdzięczyć!
Nagrody Top Restauracje 2017 – Zagłosuj na swoją ulubioną restaurację i zgarnij nagrody!
Nagrody Top Restauracje 2017 – Zagłosuj na swoją ulubioną restaurację i zgarnij nagrody!

Największy w Polsce serwis do zamawiania jedzenia Pyszne, wyłoni najlepsze restauracje 2017. Znamy już grono nominowanych w plebiscycie finalistów. Lokale walczą o głosy, a uczestnicy o nagrody, w tym kupon na rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN.

Staliśmy się w ostatnich latach entuzjastami zamawiania przez internet. Zjawisko to dotyczy również jedzenia z dostawą do domu lub biura. Ludzie, uwielbiają przede wszystkim pizzę, kuchnię turecką, ale też sushi i inne dania azjatyckie. Gdy czują głód, coraz chętniej sięgają po aplikacje mobilne.

Największy serwis do zamawiania jedzenia w Polsce Pyszne, postanowił sprawdzić, które restauracje gotują i dowożą najlepsze posiłki w kraju. Wśród nominowanych znalazły się restauracje z 50 polskich miast. Laureaci Nagród Top Restauracje 2017 wyłonieni zostaną na podstawie dwóch czynników: średniej ocen przyznanych im przez użytkowników w całym roku 2017 oraz ilości otrzymanych w plebiscycie głosów. Wyniki zostaną ogłoszone w styczniu. Poznamy wówczas najlepszą restaurację w Polsce oraz najlepszą restaurację w każdym mieście.

Głosować można na stronie internetowej organizatora, lub po prostu podczas zamawiania, w specjalnie stworzonej zakładce na stronie menu restauracji. Za najciekawsze uzasadnienia swojego wyboru restauracji do wygrania: rok darmowego jedzenia o wartości 7500 PLN, rower elektryczny, 5 aparatów InstaX, 5 kuponów o wartości 100 PLN i 150 kuponów o wartości 20 PLN.

W ubiegłym roku najlepsza okazała się wrocławska Pizzeria Muzyczna. – „Odpowiedź jest jedna – uczciwe i elastyczne podejście do klientów i ich potrzeb, kreatywność oraz pełne zaangażowanie w to, co się robi.” – odpowiada na pytanie o źródło sukcesu właściciel Krzysztof Kmieć. W momencie otrzymania nagrody restauracja miała dwie filie, obecnie lokali jest aż cztery. – „Nasz rozwój jest odpowiedzią na potrzeby klientów. To oni tak naprawdę decydują, czy powstanie nowy oddział i gdzie.” - tłumaczy właściciel Pizzerii Muzycznej.

– „Coroczny konkurs na najlepszą restaurację jest wyjątkowym wydarzeniem. Przez cały rok, niemalże 6 000 restauracji z Polski bardzo ciężko pracuje nad tym, aby swoimi zdolnościami kulinarnymi, obsługą klienta i zaangażowaniem przekonać do siebie klientów. Liczba głosów jest wskaźnikiem tego, którym restauracjom udało się to najlepiej. Dzięki plebiscytowi mamy okazję nie tylko docenić naszych wyjątkowych partnerów, ale również zwrócić na nich uwagę innych użytkowników naszego serwisu.” - mówi Arkadiusz Krupicz, współzałożyciel i dyrektor zarządzający Pyszne.

Najlepsze restauracje zostaną ogłoszone publicznie, a wśród czekających na nie nagród oprócz zestawów produktów przydatnych w codziennej pracy przewidziane jest między innymi uruchomienie outdoorowej kampanii reklamowej czy elektryczny rower, przydatny na przykład w realizacji dostaw.

Więcej informacji o plebiscycie i regulamin, do znalezienia na stronie internetowej organizatora

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również