Newsello.pl

Oferta śniadaniowa w McDonald’s - teraz także z wieloziarnistym pieczywem!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i preferencjom swoich gości McDonald’s przygotował trzy propozycje pysznych kajzerek śniadaniowych - Kajzerka Jajko i Pieczarki, Kajzerka Kurczak Premium oraz Podwójna Kajzerka Wieprzowa DeLuxe
Pośpij dłużej, a śniadanie zjedz w McDonald’s
Pośpij dłużej, a śniadanie zjedz w McDonald’s

Wszystkie dostępne są w dwóch wersjach do wyboru - obok pszennej wersji bułki pojawiła się zupełnie nowa, wieloziarnista, zawierająca między innymi nasiona sezamu, siemię lniane i nasiona słonecznika.

Kajzerka Jajko i Pieczarki składa się z grillowanych pieczarek, świeżego jajka, topionego sera cheddar, chrupiącej rukoli i sosu kanapkowego, serwowanych w pysznej, chrupkiej kajzerce. Druga, równie kusząca propozycja, to Kajzerka Kurczak Premium z soczystym kurczakiem, świeżymi warzywami i sosem kanapkowym. Trzeci wariant to Podwójna Kajzerka Wieprzowa DeLuxe z podwójną porcją wieprzowiny, topionym serem cheddar i świeżymi warzywami. Całość doprawiona jest sosem musztardowym i zamknięta w świeżo wypiekanej kajzerce. Wszystkie Kajzerki dostępne są w McZestawach.

W menu porannym można wybrać pyszny McWrap Jajko i Bekon, McWrap Wieprzowy z Jajkiem oraz McWrap Wieprzowy z Pieczarkami. Niezmiennie w ofercie pozostają także kolejne lubiane pozycje - McMuffin Jajko i Bekon, McMuffin Farmerski i McMuffin Wieprzowy z Jajkiem - oraz McTost Bekon i Ser, Szynka i Ser, oraz Pieczarki i Ser.

Dla miłośników mięsnych dodatków McDonald’s przygotował również możliwość dodania do każdej z Kajzerek oraz kanapek McMuffin Farmerski, McMuffin Wieprzowy z Jajkiem oraz McWrap Jajko i Bekon, McWrap Wieprzowy z jajkiem i McWrap Wieprzowy z pieczarkami porcji grillowanego, pysznego bekonu.


Zyskaj dodatkowe minuty swojego poranka i pozwól, aby to McDonald’s specjalnie dla ciebie przygotował świeży, poranny posiłek. A ty poświęć ten czas na co tylko masz ochotę!

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

myszojeleń (materiały prasowe)

Nowy myszojeleń w łódzkim Zoo

Newsy
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 13:24
W łódzkim Zoo na świat przyszła samica myszojelenia. Urodziła się 23 lutego 2021.

Zobacz również