Newsello.pl

Pizza Hut przez Messengera!

Od teraz możesz zamawiać pizzę przez Bota Pizza Hut na Facebook Messengerze!
Pizza Hut przez Messengera!
Pizza Hut przez Messengera!

Nie chcesz przerywać oglądania filmu lub meczu ze znajomymi? Jesteś na przedłużającym się spotkaniu i dopadł Cię głód? Od teraz w Pizza Hut zamówienie na pizzę złożysz także za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger, nie przerywając przy tym innych czynności. Dzięki wykorzystaniu Bota Pizza Hut, szybko i wygodnie wybierzesz swoje ulubione smaki.

Jeśli jesteś osobą, która lubi korzystać z komunikatorów, to rozwiązanie  zdecydowanie Ci się spodoba! Pizza Hut jako pierwsza sieć restauracji w Polsce, umożliwia złożenie zamówienia przy użyciu aplikacji Facebook Messenger. Wygodna forma obsługi zaoszczędzi Twój czas i pozwoli na jeszcze jedno praktyczne zastosowanie tego narzędzia.

- To naturalne, że pojawiamy się w środowisku Facebook Messenger, bo jest to jeden z głównych kanałów komunikacji  naszych klientów – mówi Aleksandra Chojnacka, Digital Manager Pizza Hut. – Korzystamy z tej aplikacji w szkole, pracy, między codziennymi obowiązkami. Od teraz, za sprawą uruchomienia Pizza Hut Bota,  pozwoli nam ona na błyskawiczne złożenie zamówienia, oszczędzając przy tym czas na wyszukiwaniu danych kontaktowych do restauracji czy przeglądaniu szczegółowego menu. We wszystkim pomoże Pizza Hut Bot – dodaje Aleksandra Chojnacka.

Dodaj Pizza Hut do kontaktów
Złożenie zamówienia w Pizza Hut jeszcze nigdy nie było tak proste. Wystarczy zacząć konwersację z marką za pośrednictwem aplikacji Facebook Messenger, by wirtualny asystent w postaci Pizza Hut Bota, przyjął zamówienie. Program przedstawi ofertę, zaprezentuje aktualne promocje i pomoże w doborze dodatków. Intuicyjny interfejs umożliwi łatwą selekcję spośród wielu opcji możliwych do wyboru, poczynając od rozmiaru pizzy i liczby dodatków, po liczbę zestawów czy preferowaną formę płatności. Po złożeniu zamówienia, Pizza Hut Bot przesyła je do najbliższej restauracji i podaje przewidywany czas oczekiwania na realizację. Obecnie usługa jest dostępna w 23 restauracjach Pizza Hut w Polsce, w których dostępna jest usługa dostawy do domu.

Popularna wśród użytkowników Facebook’a aplikacja pozwala na szybki i łatwy kontakt z osobami z najbliższego otoczenia. Od teraz także profil Pizza Hut można dodać do swojej listy kontaktów.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również