Newsello.pl

PolskiBus i Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!

Urokliwa stolica Austrii czeka na ciebie.
Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!
Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!

Nie od dziś wiadomo, że piątek to najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia - tym bardziej, kiedy wciąż trwa Festiwal Jesiennych Promocji! Już dzisiaj jest szansa na rezerwację niezapomnianej podróży do Wiednia! Urokliwa stolica Austrii zaprasza wszystkich mieszkańców Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Warszawy, Częstochowy, Rzeszowa i Tarnowa. Na zgarnięcie biletów w cenach 9 i 19 złotych na kursy realizowane między poniedziałkiem, a czwartkiem od 25 września do 12 października macie czas do 20 września. Cena Waszych biletów zależeć będzie od długości trasy, na której chcielibyście podróżować .Pamiętajcie, że niezmiennie pula promocyjnych biletów jest ograniczona. Rezerwujcie więc podróż już dzisiaj, bo chętnych na zagraniczny wyjazd nie brakuje!Biuro Prasowe PolskiBus.com:
Piotr Pogonowsk +48 513 284 019
Karina Pokrywka +48 506 162 663

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Futuro Finance wesprze 260. dzieci z Afryki [fot. Futuro Finance]

Futuro Finance wesprze 260. dzieci z Afryki

Newsy
wtorek, 19 czerwca 2018, 12:39
Wrocławska firma nie po raz pierwszy angażuje się w pomoc dla potrzebujących! Tym razem, pracownicy firmy odwiedzili osadę Mikungunini, w której powstanie specjalny kompleks szkolny!

Zobacz również