Newsello.pl

PolskiBus i Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!

Urokliwa stolica Austrii czeka na ciebie.
Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!
Festiwal Jesiennych Promocji! Wiedeń od 9 zł!

Nie od dziś wiadomo, że piątek to najbardziej wyczekiwany dzień tygodnia - tym bardziej, kiedy wciąż trwa Festiwal Jesiennych Promocji! Już dzisiaj jest szansa na rezerwację niezapomnianej podróży do Wiednia! Urokliwa stolica Austrii zaprasza wszystkich mieszkańców Gdańska, Torunia, Łodzi, Katowic, Krakowa, Warszawy, Częstochowy, Rzeszowa i Tarnowa. Na zgarnięcie biletów w cenach 9 i 19 złotych na kursy realizowane między poniedziałkiem, a czwartkiem od 25 września do 12 października macie czas do 20 września. Cena Waszych biletów zależeć będzie od długości trasy, na której chcielibyście podróżować .Pamiętajcie, że niezmiennie pula promocyjnych biletów jest ograniczona. Rezerwujcie więc podróż już dzisiaj, bo chętnych na zagraniczny wyjazd nie brakuje!Biuro Prasowe PolskiBus.com:
Piotr Pogonowsk +48 513 284 019
Karina Pokrywka +48 506 162 663

 

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Opieka nad zwierzętami ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Ochrona zwierząt ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Newsy
poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:12
Życie i przyszłość człowieka jako gatunku zależy w dużym stopniu od tego jak traktuje on środowisko naturalne, w tym zwierzęta. Dlatego tak ważna jest zarówno zmiana postaw dorosłych, jak też edukacja przyszłych pokoleń.
Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie! [fot. ip]

Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie!

Newsy
wtorek, 13 lutego 2018, 10:42
Kawa to dla wielu osób nie tylko sam napój – to też całe spektrum emocji, jakie towarzyszą jej piciu! Dlatego też, po raz kolejny, Costa Coffee wychodzi na przeciw wymaganiom i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników dobrej kawy!

Zobacz również