Newsello.pl

Prezenty dla kobiety. Co kupić przyjaciółce, mamie, dziewczynie?

Niezależnie od okazji i tego, jak bardzo znamy daną osobę, przed każdym wydarzeniem typu urodziny, imieniny, ważna rocznica, pojawia się pytanie – jaki prezent kupić? Kwiaty na pewno będą dobrym rozwiązaniem, ale warto pójść o krok dalej...
Prezenty dla kobiety. Co kupić przyjaciółce, mamie, partnerce?
Prezenty dla kobiety. Co kupić przyjaciółce, mamie, partnerce?

Przedstawiamy listę prezentów uniwersalnych, które można wziąć pod uwagę, kiedy nie mamy pomysłu, co kupić – pamiętajmy jednak, że każda kobieta jest inna i musimy mieć na uwadze przede wszystkim indywidualne preferencje.

Książki, albumy, płyty
Mimo różnych hobby, stylu życia, wykonywanego zawodu, niemal zawsze jesteśmy w stanie dopasować książkę do wymagań kobiety (chyba, że nie lubi czytać lub uważa je za niepotrzebny ciężar na półce). Nawet, jeżeli osoba nie posiada ulubionego autora, możemy postawić na ilustrowane albumy związane z zainteresowaniami, najpopularniejsze książki kucharskie, które w ostatnim czasie podbijają rynek wydawniczy w Polsce (znajdziesz je TUTAJ) czy dobrze zapowiadające się premiery. Płyta ze składanką muzyki, która przypomni wasze wspólne chwile i przywoła wspomnienia, również będzie miłym gestem.

Biżuteria
Jeśli chcesz podarować bliskiej osobie coś wyjątkowego, co zapamięta i zatrzyma na lata, pomyśl o biżuterii. Jak wiadomo, nie każda kobieta lubi błyszczącą biżuterię, która jest widoczna. Dyskretne bransoletki i łańcuszki typu celebrytka, powinny spodobać się nawet tym bardziej wymagającym kobietom. Jeśli zbliża się np. wasza rocznica, warto pomyśleć o grawerze, który doda wyjątkowości i sentymentalnej nuty upominkowi.

Ceramika i szkło
Kobiety lubią ładne rzeczy wokół siebie. Nowe, eleganckie filiżanki lub komplet kieliszków to uniwersalne prezenty, bo poza walorem wizualnym, są po prostu użyteczne i mogą być wykorzystane na co dzień.  

Akcesoria ze szkła znajdziesz TUTAJ
Naczynia ceramiczne dostępne są pod TYM linkiem.

Zaproszenie na wydarzenia kulturalne
Bilety do teatru lub opery mogą okazać się strzałem w dziesiątkę, bo mimo ciekawości, wiele kobiet nigdy nie miało okazji tam być. Nie rób jednak z tego wydarzenia niespodzianki – poinformuj wcześniej partnerkę, aby mogła przygotować się i nie miała pretensji np. o nieodpowiedni strój.

Kosmetyki i perfumy
Jeśli wiesz, że kobieta, której chcesz sprawić prezent lubi dbać o wygląd i interesuje się trendami, postaw na kosmetyki. Flakon klasycznych perfum, uniwersalna paletka, karnet do salonu kosmetycznego lub bon do ulubionej drogerii na pewno ją ucieszą. Kosmetyki cieszące się największą popularnością wśród pań znajdziesz pod TYM linkiem oraz klikając w grafikę.


Niecodzienne wyjście
Jeśli osoba, której chcesz sprawić prezent lubi nowe doświadczenia, postaw na niecodzienny prezent. Wyście na degustację win, wspólne rozwiązywanie zagadek w escape room’ie czy strzelnica spodobają się kobietom, które nie lubią nudy.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Zobacz również