Newsello.pl

Promocja restauracji Sphinx

Ruszyła nowa promocja „Prezenty od T-Mobile w restauracjach Sphinx”.
Promocja Sphinx
Promocja Sphinx

W ramach tej akcji osoby, które dokonają doładowania karty prepaid T-Mobile lub Heyah na terminalu PayUp za minimum 50 zł otrzymają bon do wykorzystania w restauracjach Sphinx o wartości od 10 zł do 20 zł. Promocyjne doładowania będą wydawane do 6 stycznia 2016 roku.

- Bon do restauracji Sphinx to na pewno miła niespodzianka w okresie świątecznym i noworocznym dla osób korzystających z doładowania kart telefonicznych. Mam nadzieję, że prezent od T-Mobile będzie zachętą do umawiania się ze znajomymi czy rodziną na wspólne spotkanie w wybranej restauracji Sphinx - mówi Dorota Cacek, wiceprezes Sfinks Polska, spółki do której należy sieć Sphinx.

Doładowanie karty T-Mobile lub Heyah za pośrednictwem terminali PayUp w ramach akcji „Prezenty od T-Mobile w restauracjach Sphinx” można dokonać w sklepach oznakowanych promocją na terenie całego kraju. Żeby otrzymać sms z numerem bonu i kodem do jego realizacji należy po zakupie doładowania wysłać wiadomość sms na numer 798 411 311 podając w treści 9 ostatnich cyfr numeru seryjnego doładowania. Uczestnik akcji może otrzymać bony do restauracji Sphinx o wartości 10 zł (za doładowanie za 50 zł lub 60 zł), 15 zł (za doładowanie za 100 zł) i 20 zł (za doładowanie za 150 zł).

O chęci skorzystania z promocji należy poinformować kelnera podczas składania zamówienia, okazując numer bonu wraz z kodem z wiadomości sms. Uzyskane bony do restauracji Sphinx obowiązują we wszystkich lokalach sieci do 10 lutego 2016 roku.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Futuro Finance wesprze 260. dzieci z Afryki [fot. Futuro Finance]

Futuro Finance wesprze 260. dzieci z Afryki

Newsy
wtorek, 19 czerwca 2018, 12:39
Wrocławska firma nie po raz pierwszy angażuje się w pomoc dla potrzebujących! Tym razem, pracownicy firmy odwiedzili osadę Mikungunini, w której powstanie specjalny kompleks szkolny!

Zobacz również