Newsello.pl

Smak Nr 1 w Polsce! - Najlepszy Ketchup na Święta

Rzućmy okiem, na grudniową kampanie reklamową marki Kotlin, pełną humoru i oryginalnych pomysłów.
Smak Nr 1 w Polsce! - Najlepszy Ketchup na Święta
Smak Nr 1 w Polsce! - Najlepszy Ketchup na Święta

Święta to czas, w którym nie może zabraknąć niczego, co pyszne. Zatem nie mogą się one odbyć bez ketchupu! A jeśli szukamy najlepszego smaku wśród ketchupów, to wybór jest jeden – Kotlin! W kolejnej odsłonie kampanii telewizyjnej Kotlin kontynuuje komunikację pełną smaku i humoru.

Ile ketchupu Kotlin zmieści się na frytce, ile na burgerku, a ile na żeberkach? Właśnie na takie pytania odpowiada kampania marki Kotlin. Miłośnicy ketchupu sprawdzają jego zastosowanie bez ograniczeń, ciesząc się swoim ulubionym Smakiem nr 1 w Polsce!* Kampania emitowana jest w największych polskich stacjach telewizyjnych.

Komunikacja w telewizji to nie wszystko, ponieważ trwa także świąteczna kampania Kotlina w internecie. Na stronie "ketchupy" marki Kotlin, jeszcze do 5 grudnia, trwa konkurs dla konsumentów na najlepsze mikołajowe grafiki, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody – modne słuchawki, Kotlinowe selfie sticki oraz zestawy produktów marki! Na portalu "durszlak”, z kolei odbywa się akcja dla blogerów kulinarnych, których Kotlin zachęca do dzielenia się swoimi wyjątkowymi, ketchupowymi przepisami na „Smak nr 1”!

Zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego:

Test produktu typu blind, zrealizowany wśród 807 konsumentów ketchupu w wieku 18-55 lat. Badanie przeprowadzono 01.2017 w miastach: Gdańsk, Toruń, Kielce, Lublin, Warszawa, Łódź, Poznań, Jasło. W badaniu testowano cztery najpopularniejsze marki ketchupów z wyłączeniem marek własnych sieci sklepów dyskontowych.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Oddaj profiLOVE i spełnij marzenia dzieci

Oddaj profiLOVE i spełnij marzenia dzieci!

Newsy
czwartek, 07 grudnia 2017, 13:00
Zbliżają się świata – czas życzliwości, prezentów, ale nie zapominajmy, że to też czas pomocy innym! Dołóż swoją cegiełkę do szczęścia innych razem z Tymbarkiem!

Zobacz również