Newsello.pl

Tydzień Kobiet Sukcesu w SGH – szczegóły wydarzenia!

Zrzeszenie Studentów Polskich po raz kolejny przygotowuje wyjątkowy event, pełen wyjątkowych warsztatów i spotkań, które pomogą Wam w rozwoju zawodowym na wielu różnych płaszczyznach!
Tydzień Kobiet Sukcesu w SGH – szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe]
Tydzień Kobiet Sukcesu w SGH – szczegóły wydarzenia! [fot. materiały prasowe]

Managerowie przyszłości, nowoczesne technologie i liczne warsztaty… A wszystko to, by poznać jeden sekret – jak zostać kobietą sukcesu? Już od 19 do 23 marca  Zrzeszenie Studentów Polskich pragnie zaprosić studentki wszystkich warszawskich uczelni na najbardziej kobiecy projekt – Tydzień Kobiet Sukcesu!

O wydarzeniu

Już po raz dwunasty Zrzeszenie Studentów Polskich SGH organizuje Tydzień Kobiet Sukcesu. Każda kolejna edycja obfitowała w wiele wydarzeń, jednak, jak zapewnia koordynatorka projektu Anna Wiatrzyk, tegoroczna będzie wyjątkowa. Głównym zagadnieniem, wokół którego będzie obracać się projekt, jest rozwój zawodowy kobiet na wielu płaszczyznach. Pomogą w tym warsztaty zorganizowane we współpracy z wiodącymi w swoich kategoriach firmami, a także inspirujące spotkania z business women. Dzięki zdobytej wiedzy poznamy sposób na osiągnięcie kluczu do sukcesu.

XII edycja kusi zatem wyjątkowymi wydarzeniami – na początek spotkanie w siedzibie BZWBK z przedsiębiorczymi manager, dla których zarządzanie przyszłości nie jest zagadką. Następnie wizyta w siedzibie Microsoft, gdzie poznamy prawdziwe Girl Power! Liderki Accenture Operations pomogą Wam w rozwoju zawodowym, a warsztaty z mBank sprawią, że kreowanie obrazu marki nie będzie miało przed Wami żadnych tajemnic. Goldman Sachs i Eurocash przygotowali warsztaty dla zainteresowanych programowaniem i analizą finansową, natomiast Lidl uchyli rąbka tajemnicy i przekaże sekrety powstawania swoich kosmetyków. Wieczorami będziemy mogli uczestniczyć w warsztatach sommelierskich  z marką Cin&Cin i bawić się na wielkiej imprezie kończącej projekt.

Jak wziąć udział?

Już dziś zaznacz Tydzień Kobiet Sukcesu w swoim kalendarzu i zapisz się na warsztaty – rejestracja startuje 12 marca o godzinie 21:00. Nie musisz być studentką SGH - wystarczy zapisać się na dane wydarzenie za pomocą formularza online. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a na Facebooku:

  • https://www.facebook.com/tydzienkobietsukcesu/

Tam znajdziesz wszelkie dodatkowe informacje.

Widzimy się już niedługo!

Tydzień Kobiet Sukcesu – plan wydarzenia

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również