Newsello.pl

Walentynki w Pizza Hut potrwają dwa tygodnie!

Spragnieni Walentynek mogli je zacząć już 7 lutego w Pizza Hut, gdzie po raz pierwszy w historii marki można zamówić gorącą pizzę w kształcie serca i to w dowolnym smaku.
Walentynki w Pizza Hut
Walentynki w Pizza Hut

Walentynki w Pizza Hut potrwają aż do 21 lutego. W tym czasie walentynkowy produkt będzie dostępny we wszystkich restauracjach w Polsce.

Oprócz tego w Warszawie, Wrocławiu, Szczecinie i Lesznie, Pizzę Serce zamówimy w opcji z dostawą do domu lub pracy.

Nikt raczej nie ma wątpliwości, że przez żołądek można trafić do serca. Gwarancją tego, że serce w kształcie pizzy z apetytem trafi również do żołądka jest możliwość zamówienia aż 17 smaków pizz z menu Pizza Hut w wersji na święto zakochanych. Serce zawsze będzie uformowane z będącego symbolem Pizza Hut puszystego ciasta pan, w rozmiarze idealnym dla dwojga.

- Pizza jest daniem zakochanych, o czym świadczą liczne pary na randkach w naszych restauracjach. Co więcej, zdarzały się i zaręczyny w naszych lokalach. To niesamowite chwile, dlatego też mamy nadzieję, że pizza w kształcie serca będzie źródłem dodatkowej radości dla naszych walentynkowych gości – mówi Agnieszka Kozłowska, Marketing Manager Pizza Hut.

Wszystkim, którzy uznają, że obdarowanie ukochanej osoby pizzą w kształcie serca – na ostro, serowo lub wegetariańsko – nie jest wystarczająco romantyczne, Pizza Hut proponuje doprawienie miłosnego sam na sam w restauracji którymś z deserów czekoladowych i lemoniadami.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również