Newsello.pl

Zniżka studencka w COSTA COFFEE - na dobry początek roku akademickiego!

Twoja ulubiona kawa 20% taniej.
Na dobry początek roku akademickiego studencka zniżka w COSTA COFFEE
Na dobry początek roku akademickiego studencka zniżka w COSTA COFFEE

Cóż może być lepszego od porannej kawy w drodze na wykłady, które zaczynają się o niemiłosiernie wczesnej porze, nie mówiąc już o pobudce po nieprzespanej nocy nad książkami. Studenckie życie nie zawsze jest usłane różami, dlatego COSTA COFFEE spieszy z pomocą! I oferuje studentom 20% zniżki na wszystkie kawy w rozmiarze M i L w kawiarniach na terenie całej Polski.

Zasady promocji

Rabat w wysokości 20% naliczany jest podczas zakupu średniej (M) lub dużej (L) kawy dowolnego rodzaju oraz kawy Flat White w kawiarniach COSTA COFFEE na terenie Polski.

Promocja dotyczy studentów posiadających ważną legitymację studencką.

Czas trwania akcji – do 31 grudnia 2017 r.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Opieka nad zwierzętami ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Ochrona zwierząt ma znaczenie! Dowiedz się, jak im pomóc

Newsy
poniedziałek, 19 lutego 2018, 13:12
Życie i przyszłość człowieka jako gatunku zależy w dużym stopniu od tego jak traktuje on środowisko naturalne, w tym zwierzęta. Dlatego tak ważna jest zarówno zmiana postaw dorosłych, jak też edukacja przyszłych pokoleń.
Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie! [fot. ip]

Costa Coffee w nowoczesnym wydaniu na warszawskim Bemowie!

Newsy
wtorek, 13 lutego 2018, 10:42
Kawa to dla wielu osób nie tylko sam napój – to też całe spektrum emocji, jakie towarzyszą jej piciu! Dlatego też, po raz kolejny, Costa Coffee wychodzi na przeciw wymaganiom i spełnia oczekiwania najbardziej wymagających miłośników dobrej kawy!

Zobacz również