Newsello.pl

Zniżka studencka w COSTA COFFEE - na dobry początek roku akademickiego!

Twoja ulubiona kawa 20% taniej.
Na dobry początek roku akademickiego studencka zniżka w COSTA COFFEE
Na dobry początek roku akademickiego studencka zniżka w COSTA COFFEE

Cóż może być lepszego od porannej kawy w drodze na wykłady, które zaczynają się o niemiłosiernie wczesnej porze, nie mówiąc już o pobudce po nieprzespanej nocy nad książkami. Studenckie życie nie zawsze jest usłane różami, dlatego COSTA COFFEE spieszy z pomocą! I oferuje studentom 20% zniżki na wszystkie kawy w rozmiarze M i L w kawiarniach na terenie całej Polski.

Zasady promocji

Rabat w wysokości 20% naliczany jest podczas zakupu średniej (M) lub dużej (L) kawy dowolnego rodzaju oraz kawy Flat White w kawiarniach COSTA COFFEE na terenie Polski.

Promocja dotyczy studentów posiadających ważną legitymację studencką.

Czas trwania akcji – do 31 grudnia 2017 r.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również