Newsello.pl

Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie będzie wspierana przez nową aplikację mobilną!

Czasy się zmieniają, a technologia idzie do przodu – to oznacza, że trzeba stale dostosowywać się do sytuacji i wprowadzać nowoczesne rozwiązania, tak aby nie zostać w tyle!
Nowa aplikacja dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie! [fot. materiały prasowe / Me & My Friends]
Nowa aplikacja dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie! [fot. materiały prasowe / Me & My Friends]

Agencja interaktywna z Wrocławia, która od 12 lat z powodzeniem buduje wizerunek polskich i międzynarodowych marek, wygrała przetarg na stworzenie aplikacji mobilnej dla Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Będzie to wersja 3.0. Tym samym kontynuowana jest 6-letnia współpraca ze spółką.

Zespół MoveApp – Grupa Me & My Friends tworzy autorskie rozwiązania z zakresu aplikacji mobilnych dla systemów iOS i Android, które były wielokrotnie nagradzane między innymi tytułami Mobile Trends Awards, Golden Arrow czy impactor.

To dla nas duża motywacja i cieszymy się z możliwości realizacji kolejnych projektów z obszaru digital dla tak znamienitej instytucji jak warszawska giełda. Wersja 3.0 na pewno pozytywnie zaskoczy użytkowników rozszerzeniem funkcjonalności. Na tym etapie nie mogę zdradzić więcej szczegółów – komentuje wygraną w przetargu Bartosz Brażewicz-Dosiółko, Project Manager Director w Grupie Me & My Friends.

Wrocławska firma stworzyła także dwie wcześniejsze wersje tej aplikacji i zaprojektowała pierwszego bota w historii warszawskiej giełdy, działającego za pośrednictwem popularnego komunikatora Facebook Messenger.

Giełda Papierów Wartościowych jest największą giełdą regionu Europy Środkowej i Wschodniej i już od kilku lat śmiało wykorzystuje nowe technologie.

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

myszojeleń (materiały prasowe)

Nowy myszojeleń w łódzkim Zoo

Newsy
poniedziałek, 12 kwietnia 2021, 13:24
W łódzkim Zoo na świat przyszła samica myszojelenia. Urodziła się 23 lutego 2021.

Zobacz również