Newsello.pl

Silesia CSR Meetings – od biznesu, po problemy mieszkańców miast

Dowiedz się więcej o niezwykłych spotkaniach i panelach dyskusyjnych, na których poruszana będzie szeroka tematyka społecznej odpowiedzialności biznesu.
Silesia CSR Meetings – od biznesu, po problemy mieszkańców miast [fot. materiały prasowe]
Silesia CSR Meetings – od biznesu, po problemy mieszkańców miast [fot. materiały prasowe]

Już 24 kwietnia rusza zupełnie nowe wydarzenie – Silesia CSR Meetings. Jest to jedyne takie wydarzenie na Śląsku skierowane do studentów, działaczy społecznych oraz wszystkich zainteresowanych tematyką społecznej odpowiedzialności biznesu. Organizatorem projektu jest Studenckie Forum Business Centre Club Region Katowice.

Co na Was czeka?

Silesia CSR Meetings to cykl spotkań, który porusza kwestie biznesowe, społeczne, środowiskowe, jak również aspekty różnorodności, innowacyjności oraz problemy mieszkańców miast. Podczas spotkań studenci będą mieli możliwość spotkania się z ekspertami w swoich dziedzinach, działaczami społecznymi jak również organizacjami, dla których liczy się coś więcej niż tylko czysty zysk.

Jak wziąć udział?

Spotkania są zupełnie darmowe dla uczestników oraz prelegentów i odbywają się w przede wszystkim w Katowicach na przełomie kwietnia/czerwca. W trakcie spotkań uczestnicy będą mogli poznać tematykę społecznej odpowiedzialności biznesu od strony bardziej praktycznej, a także uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania, dzięki zaplanowanym panelom dyskusyjnym.

Jeżeli jesteście ciekawi świata i nowych rozwiązań oraz interesujecie się inicjatywami społecznymi, jak również ekonomią społeczną i odpowiedzialnością przedsiębiorstw nie może Was tutaj zabraknąć!

Bądźcie na bieżąco: https://www.facebook.com/events/2043839695872358/

Tagi

Komentarze

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi internautów opublikowane na stronach serwisu oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treścia zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwe lub naruszające zasady współżycia społecznego.

Warto przeczytać

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy! [fot. materiały prasowe / Polonus]

Nowa trasa Polonus – wygodny dojazd z Warszawy do Szczawnicy!

Newsy
czwartek, 30 sierpnia 2018, 09:37
Urlop to jedno, ale komfortowy dojazd i odjazd z miejsca wypoczynku może mieć znaczy wpływ na nasze wrażenia z wycieczki. Poznaj miejscowość i połączenie, dzięki którym wrześniowy odpoczynek umożliwi Ci pełne naładowanie baterii!

Zobacz również